Online vliegen, welke manier?

Stel hier uw vragen over andere software voor flight simulator.

Moderator: NL2000 Development Team

Post Reply
User avatar
john137
Junior Member
Junior Member
Posts: 27
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Online vliegen, welke manier?

Post by john137 » Mon Nov 11, 2013 11:38 am

Hallo allemaal,

Dit is geen topic voor het maken van een afspraak over online vliegen, maar over welke manier het makkelijkst is om online te vliegen.

Ik vlieg al een ruime tijd samen met een vriend samen online. Hierbij maken wij dan een leuk vluchtje boven Nederland, zonder al de bijkomende dingen zoals ATC. Wij vinden het op deze manier gewoon leuk.

Sinds Gamespy gestopt is, ben ik al een geruime tijd op zoek naar een andere manier. We hebben FSHost geprobeert, maar daar is het beeld erg springerig.

Wie kan ons helpen aan een gemakkelijke manier om online te vliegen, maar zonder te veel poespas. Dus ook geen ATC.
Ik hoop dat iemand ons kan helpen.

Met vriendelijke groet,
John de Winter

User avatar
Harmen
Newbie
Newbie
Posts: 6
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Stiens

Online vliegen.

Post by Harmen » Fri Nov 29, 2013 3:15 pm

Beste John,

Kijk eens op mijn site naar FSD, FSINN en FSCopilot. Kost enige studie, maar dan heb je ook wat.
http://www.hweistra.nl/1565995.htm

Groet,

Harmen.

User avatar
john137
Junior Member
Junior Member
Posts: 27
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by john137 » Mon Dec 02, 2013 8:26 pm

Hallo allemaal,

Heb zelf ook niet stil gezeten, en ben verder op zoek gegaan. Hierop heb ik de volgende website gevonden: http://www.fsopen.co.uk/
Na het installeren van zeer weinig software is het hier zeer makkelijk om een server te creëren. En het online vliegen gaat vlekkeloos!

Dus voor degene die graag online vliegt, dit kan een oplossing zijn.
John

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest