Gedownloade DVD Branden

Vragen over het downloaden van versie 3.0

Moderator: NL2000 Development Team

Post Reply
User avatar
bobby190
Newbie
Newbie
Posts: 3
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Gedownloade DVD Branden

Post by bobby190 » Thu Nov 15, 2007 2:11 am

wie heeft er geen brander maar wilt wel de 5 dvd's ontvangen? mail mij even dan verstuur ik de dvd's (binnen nederland) ik had deze namelijk al met 2 dagen binnen via bittorent. het enige wat ik vraag is € 9 vergoeding voor de dvd's en verzending.
mail even je adres naar mijn mailadres. dan zorg ik dat de dvd's naar je toekomen.

P.S.

1. Het is gewoon een dienst die ik aanbied om je te helpen omdat ik begrijp dat sommige mensen geen internet hebben (inbel, ect)

2.Ik heb de DVD's nog steeds (gooi eenmaal geen software weg.)

3. Ik ben aan het kijken of ik de handleiding ook ga leveren. (geprint en in leitz mapje) (ik vind het eenmaal prettiger lezen als het op papier staat)

Bobby190
denniswier@live.nl
Subject: NL2000 DVD's
Last edited by bobby190 on Mon Jan 14, 2008 10:12 pm, edited 3 times in total.

User avatar
Erikro
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 329
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by Erikro » Mon Nov 26, 2007 12:09 am

Nette service van je, zonder dat je meteen iemand een poot uitdraait :)

User avatar
bobby190
Newbie
Newbie
Posts: 3
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by bobby190 » Mon Nov 26, 2007 2:50 am

Erikro wrote:Nette service van je, zonder dat je meteen iemand een poot uitdraait :)
thnx weet ik, want ik weet namelijk dat sommige mensen in nl een trage verbinding hebben of niet met bittorent overweg kunnen. en waarom ik zo weinig vraag is omdat ik het een hobby vind en een baan heb met voordelen (legaal natuurlijk) :D maar thnx voor je compliment

User avatar
Mark Arends
Site Admin
Site Admin
Posts: 732
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Rotterdam
Contact:

Post by Mark Arends » Mon Nov 26, 2007 3:28 pm

Sindskort brand ook The Flightsim Store de DVD's tegen puur de kostprijs en stuurt ze internationaal op vanuit Australie voor EUR 6,04:
http://www.flightsimstore.com/product_i ... cts_id=442&

User avatar
bobby190
Newbie
Newbie
Posts: 3
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by bobby190 » Wed Nov 28, 2007 9:56 am

Mark Arends wrote:Sindskort brand ook The Flightsim Store de DVD's tegen puur de kostprijs en stuurt ze internationaal op vanuit Australie voor EUR 6,04:
http://www.flightsimstore.com/product_i ... cts_id=442&
dat zeggen ze te doen ja.
1. de prijs is trouwens € 6,06
2. volgens mij moeten er ook shippingskosts bijkome maar daar verder geen info over?!? (zelfs als ik uit china wat bestel komen er shippingkosts bij)
3. binnen 2 dagen vanuit australie... (lijkt mij niet mogenlijk tenzij er hogere kosen voor rekning worden genomen)
4. cd's zijn unprinted... (wel goedkoop een cd zonder label er op, zal kaal uiterlijk hebben)
5. verpicht bij bestellen een account aanmaken... (word tijdens aanschaf niet gemeld)

User avatar
Mark Arends
Site Admin
Site Admin
Posts: 732
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Rotterdam
Contact:

Post by Mark Arends » Wed Nov 28, 2007 4:18 pm

bobby190 wrote: 1. de prijs is trouwens € 6,06
De precieze prijs is afhankelijk van de koerst van de australische dollar. Vandaar dat het nu weer twee cent omhoog is.
bobby190 wrote: 2. volgens mij moeten er ook shippingskosts bijkome maar daar verder geen info over?!? (zelfs als ik uit china wat bestel komen er shippingkosts bij)
Ze hebben me verzekerd dat dit inclusief shiping kosten is. The flightsim store heeft van te voren natuurlijk met ons contact gehad over of ze dit mochten aanbieden. Ze hebben dus een compleet kosten overzicht gegeven over hoe ze aan de prijs komen.
bobby190 wrote: 3. binnen 2 dagen vanuit australie... (lijkt mij niet mogenlijk tenzij er hogere kosen voor rekning worden genomen)
Ze worden binnen 48 verstuurd, staat niets over of ze er ook binnen 2 dagen zijn. Het is dus te hopen dat ze niet per stoomboot komen.
bobby190 wrote: 4. cd's zijn unprinted... (wel goedkoop een cd zonder label er op, zal kaal uiterlijk hebben)
Klopt, plak jij er wel een mooi labeltje op?
bobby190 wrote: 5. verpicht bij bestellen een account aanmaken... (word tijdens aanschaf niet gemeld)
Klopt, je moet wel je gegevens daar invoeren. Ze hopen er natuurlijk op dat je gelijk ook wat anders besteld, want op nl-2000 verdienen ze niets. (Zoals het hoort!).

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest