Hallo Heren
Ik heb plotseling een probleempje met mijn kustlijnen. Alles ziet er uit of het met een lineaal is getekend.
Ik weet het niet 100% zeker maar volgens mij gebeurde het nadat ik de amsterdam scenery van Clioud9 had uitgeprobeerd en weer had gedeinstalleerd. Heb de nl secenery opnieuw geinstalleerd maar dat hielp niet HELP!!
Probleempje met kustlijnen
Moderator: NL2000 Development Team
Lijkt mij ook niet, bij mij staan er alleen maar bgl-bestanden.Steven_nl wrote: Dat lijkt me niet te kloppen?
Wellicht zijn er een aantal, met de installatie van een addon, overschreven. Maar je kan altijd de benodigde bestanden weer van één van de FS-cd's afhalen. Of misschien even vergelijken welke er op de CD staan en welke bij jou nu in de map staan. Ik denk dat er weinig addon's zijn die ook wijzigingen maken in de scenery mappen.
Arno ( niet van NL2000)
nou ja zo als het in den haag zo mooi heet: "Schiet mij maar lek" misschien vallen me nu dingen op die ik niet gezien heb of zo. Met uitzondering van de kust lijkt het of alle waterwegen met een lineaal en schaar zijn uitgeknipt. Wellicht is het gewoon niet anders maar het was me niet eerder opgevallen. Ben uren bezig geweest met alles opnieuw installeren maar dat heeft niks opgeleverd.
Kan iemand mij uit de droom helpen. Zijn de rivieren gewoon allemaal recht en zonder echte kust of is er iets met mijn install of setup aan de hand. Ik heb het alleen in Nederland
(dit is geen kritiek hoor. Ik ben echt even onzeker)
Groeten en dank
Steven[/img]
Kan iemand mij uit de droom helpen. Zijn de rivieren gewoon allemaal recht en zonder echte kust of is er iets met mijn install of setup aan de hand. Ik heb het alleen in Nederland
(dit is geen kritiek hoor. Ik ben echt even onzeker)
Groeten en dank
Steven[/img]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

