Met 2 computers vliegen

Dingen die niet onder de rest vallen kunnen hier geplaatst worden

Moderator: NL2000 Development Team

Post Reply
User avatar
snowman
Newbie
Newbie
Posts: 12
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Met 2 computers vliegen

Post by snowman » Sun Feb 15, 2004 1:40 pm

hallo allemaal.
Ik zou graag willen weten of en hoe het mogelijk is om met 2 computers waarop fs2004 is geinstalleerd in 1 omgeving te vliegen zodat je elkaar kunt zien vliegen of in formatie kunt vliegen.

Als ik dadelijk op vakantie ben heb ik 2 laptops en daar wil ik dat mee doen.
Beide laptops beschikken over een netwerkkaart en usb poorten maar hebben dan natuurlijk geen internet aansluiting.

Graag advies.

Groeten, Snowman

User avatar
bku
NL2000 Development Team
NL2000 Development Team
Posts: 414
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Arusha - Tanzania
Contact:

Post by bku » Sun Feb 15, 2004 5:10 pm

Ja, dit is heel simpel.

Verbind de PC's d.m.v. een netwerk kaart, maak een van de PC's host in FS, laat de andere er naar zoeken in FS, en als ze elkaar gevonden hebben kan je vliegen.
IN FS2004 heb ik het nog niet uitgeprobeerd, maar in het verleden was het zo dat als je geen gebruik maakt van een standaard vliegtuig, dit andere vliegtuig ook op de andere PC geinstalleerd moet zijn.

Succes

Bert Kuyper
Member of the NL2000 team

User avatar
snowman
Newbie
Newbie
Posts: 12
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by snowman » Fri Feb 20, 2004 9:02 pm

Nou ik zal het binnenkort eens gaan proberen met een crossed network cable. Bedankt voor de reactie.

Snowman.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests