Airport Weeze/Niederrhein EDLV in V4.0

Dingen die niet onder de rest vallen kunnen hier geplaatst worden

Moderator: NL2000 Development Team

Post Reply
User avatar
PH-ARNHEM
Newbie
Newbie
Posts: 3
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Airport Weeze/Niederrhein EDLV in V4.0

Post by PH-ARNHEM » Mon Nov 23, 2009 6:22 am

Hallo ontwikkelaars.
Allereerst mijn complimenten voor de geweldige screenshots van de upcoming versie 4.
Ik heb alleen 1 vraagje. Sinds lange tijd wordt het vliegveld Weeze/Niederrhein net over de grens bij Arnhem steeds drukker en populairder. Helaas is er in geen enkele Flightsimulator FS2004/FSX fatsoenlijke scenery over te vinden.
Wel enige freeware maar die geven ook meestal problemen met de NL2000 scenery vanwege de hoogte verschillen.
Is het niet mogelijk om het snelstgroeiende Nederlandse vliegveld in Duitsland toe te voegen aan versie 4? Het ligt immers op de grens.
Voorheen had ik een redelijk goed drukke airport Weeze in mijn FS2004, maar sinds mijn pc crash ben ik niet meer terug gekomen op die kwaliteit en een speurtocht door payware leert mij dat er gewoon geen enkele payware scenery van bestaat.
Groeten uit Arnhem

PH-ARNHEM

User avatar
Muilman
Junior Member
Junior Member
Posts: 38
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Wijchen

Post by Muilman » Sat Apr 10, 2010 3:10 pm

bij mijn weten is Aerosoft ondertussen met een deel germany gekomen waar Niederhein in zit.

User avatar
BWA
Senior Member
Senior Member
Posts: 135
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Heerhugowaard
Contact:

Post by BWA » Tue Jun 22, 2010 12:24 am

Das mooi dat die ermee bezig zijn.
Mijn laatste versie (fs9) in nou niet bepaald compatible met fsx kwam ik laatst achter. Beetje jammer maar ach...

User avatar
Muilman
Junior Member
Junior Member
Posts: 38
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Wijchen

vliegveld Weeze/Niederrhein

Post by Muilman » Tue Jun 22, 2010 3:46 pm

Nils, mijn advies is ga met FSX beginnen alleen al om NL2000 v.4. Als je hier de software REX aan toevoegt. Dan stap je een wereld binnen die wel heel realistisch overkomt.

User avatar
BWA
Senior Member
Senior Member
Posts: 135
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Heerhugowaard
Contact:

Post by BWA » Tue Jun 22, 2010 4:00 pm

Ben al begonnen :) Maar pas recentelijk - daarvoor (dus voor de release van NL2000 v4) vloog ik nog fanatiek 2004. Prima fs 2004, draait een stuk soepeler sinds ik het vlieg met een Dell Studio 1555 laptop ;)

Heb Nl2000 net geinstalleerd en ben nog ongeveer aan het tweaken wat best settings zijn.
Maar ik kwam er ook dus achter dat mijn EDLV scenery niet met FSX werkt. Ik schrok er zelfs van hoe slecht het werkte. Beetje jammer. Of ik met FSX ga scenery designen moet ik nog even bekijken hoe dat met compatability werkt. Ik heb namelijk altijd EOD FSSC etc gebruikt. Maar ik kan misschien beter Aerosoft afwachten (ook al zal dat nog lang duren) want die gasten weten het altijd wel mooi te bouwen zonder de framerate te ernstig aan te tasten, wat mijn scenery best wel kan doen. Die Hardened Aircraft Shelters vreten de frames bij mij. En mijn sceneries zijn ook niet echt 100% realistisch. Min of meer een simpele weergave van het veld - wordt tijd voor een echte mooie vind ik - maar zo goed ben ik niet met bouwen.

Image
(FS2004 sceenshotje, voor rest zie avsim of flightsim)

User avatar
Muilman
Junior Member
Junior Member
Posts: 38
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Wijchen

vliegveld Weeze/Niederrhein

Post by Muilman » Tue Jun 22, 2010 10:06 pm

Nils, jouw airport, EDLV, bevind zich hoogst waarschijnlijk in onderstaande scenery.


http://www.aerosoft.com/cgi-local/us/ib ... 2150,10245

en hier kan je lezen waarom het niet werkt in FSX.
http://www.fsdeveloper.com/forum/showthread.php?t=3238 .

Voor meer informatie moet je even naar Aerosoft, in het Engels, een briefje schrijven. Voor best settings is bijgesloten bij NL2000 versie 4.

Voor REX moet je deze
http://www.realenvironmentxtreme.com/ even bezoeken


Voorbeeld met NL2000 versie 4 en REX vind jij hier.

Zoek The Wadden Sea op in YouTube
(kies voor 480p weergave voor iets beter beeld)

Bekijk ook eens de video’s aan de onderkant van deze webpage.
http://fullterrain.com/product_us7S3.html

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest