ehrd
Moderator: NL2000 Development Team
- wolfje2202
- Newbie

- Posts: 3
- Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
ehrd
Misschien doe ik wat fout maar de taxibanen en startbaan van ehrd zijn bijna niet te zien. Eelde en Ameland zie je goed. Maar Rotterdam is heel moeilijk. Ook zie ik bij vliegvelden vakken die net op water lijken en in de Noordzee ten noorden van Ameland donkere vierkanten. is dat een verkeerde instelling?
- wolfje2202
- Newbie

- Posts: 3
- Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Ehrd
Inderdaad is de startbaan nu beter te zien. Maar toen ik een rondvlucht had gemaakt over mijn woonplaats, die trouwens heel goed te herkennen is, Vloog ik terug naar EHRD toen ik een groot meer zag met daarin een eiland wat de luchthaven bleek te zijn. Dit is geen kritiek hoor de scenery is fantasties. Je herkend de hoofdwegen en afslagen. Alleen dat de heleboel onderwater loopt. Het is toch geen gevolg van de opwarming van de aarde?
Rotterdam (en omgeving!) is voor de gemiddelde computer misschien al gauw een ware aanslag op alle beschikbare resources, gezien de aardige hoeveelheid 'drukte' in de lokale scenery. Ik denk dat je toch echt eens wat moet stoeien met de settings. Ook de harde schijf eens een nachtje laten defragmenteren kan dichtgeslibde hd's een oppepper geven.
Bekijk ook eens wat er allemaal op de achtergrond mee draait.
Bekijk ook eens wat er allemaal op de achtergrond mee draait.
Pull up! *whoop whoop* Pull up!
- wolfje2202
- Newbie

- Posts: 3
- Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

