Scenery Design

Dingen die niet onder de rest vallen kunnen hier geplaatst worden

Moderator: NL2000 Development Team

Post Reply
User avatar
wepz
Newbie
Newbie
Posts: 16
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Close to PAM

Scenery Design

Post by wepz » Thu Jul 03, 2003 6:56 pm

Ik heb een vraagje betreffende het designen van objecten. Ik zou ook graag willen beginnen met het maken van objecten, alleen de vraag is welk programma ik daar het beste voor kan gebruiken.

Ik las dat jullie daarvoor FSDS en GMAX gebruiken (ik las nog meer maar kan er even niet meer opkomen welke dat waren.), maar hoe zijn jullie ooit begonnen met het designen? En welk programma raden jullie aan om mee te beginnen cq. is voor een beginner het makkelijkst te hanteren?

Ik hoop dat jullie mij daarbij kunnen helpen! Is er tevens ook een goede scenery builder tutorial voor één van deze programma's?

Gr.
Wezz

Image

Aim High, Fly High

ruud
Senior Member
Senior Member
Posts: 120
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Contact:

Post by ruud » Thu Jul 03, 2003 8:13 pm

Hoi Wezz,

Als je in overweging neemt om met Gmax te gaan bouwen dan staat hier een handleiding hoe je dat moet doen http://zone.msn.com/flightsim/FS02DevDeskSDK10.asp hier in staat van a tot z hoe je een huis kunt maken met Gmax

Gr
Ruud

User avatar
wepz
Newbie
Newbie
Posts: 16
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Close to PAM

Post by wepz » Thu Jul 03, 2003 8:26 pm

Heel erg bedankt voor de link, ik heb alles gedownload en geinstalleert en kijken of het gaat lukken. Bedankt voor de hulp.

Gr.
Wezz
Image
Aim high. Fly High

ruud
Senior Member
Senior Member
Posts: 120
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Contact:

Post by ruud » Thu Jul 03, 2003 11:19 pm

Succes

Meer onderdelen die je hier voor nodig hebt staan op http://zone.msn.com/flightsim/FS02DevDeskSDK00.asp zoals de makeMDL met deze file kun je de .bgl maken alles wat je maakt met gmax werkt alleen in fs2002 en fs2004 niet in fs2000
Ruud

User avatar
wepz
Newbie
Newbie
Posts: 16
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Close to PAM

Post by wepz » Thu Jul 03, 2003 11:34 pm

Nogmaals dank voor de link, ik had dit overigens al gedownload, maar zag dat deze ook in de tutorial zat, dus voor andere mensen die bezig zijn met het beginnen van designen.

Als je de tutorial download op de eerstgenoemde link van Ruud dan zit de MakeMDL al bij de tutorial in.

Ik ben nu bezig met dat huis, ben bijna klaar met het GMAX Model, kom alleen niet uit 1 punt, het samenvoegen van het dak met het garagedak. Als ik vragen heb over de tutorial kan ik die dan hier aan jou vragen Ruud? Bij voorbaat dank!

Gr.
Wezz
Image
Aim high. Fly High

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest