Page 1 of 3

Moving Traffic in NL2000v291

Posted: Sun Jul 25, 2004 2:13 pm
by F70
Een leuke addon Moving Traffic voor NL2000v291.:idea:
Rijdende bussen,auto's vaarende schepen o.a cruise schip,zeilschip.
Als je nog een paar Framerates kunt missen is het een leuke toevoeging voor de scenery,je kunt ook zelf bussen en schepen laten varen en rijden in de scenery.
Gemaakt door Joop Mak verkrijgbaar op http://www.avsim.com onder de naam : moving_traffic_nl2kv291.zip

Gr Jan

Posted: Mon Jul 26, 2004 5:34 pm
by bruin
Inderdaad leuke toevoegingen.
Je kunt bus en mercedes ook zelf besturen. Maar niet te hard met de bus, want dan wordt het een AIRBUS !!! :wink:

Bert

Posted: Thu Jul 29, 2004 6:16 pm
by Erikro
Dat is iets wat ik altijd gemist hebt. Dat lijk me zeer leuke scenery.
Rijden er ook treinen rond ?

Posted: Fri Jul 30, 2004 10:23 am
by F70
Erikro wrote:Dat is iets wat ik altijd gemist hebt. Dat lijk me zeer leuke scenery.
Rijden er ook treinen rond ?
Er rijden geen treinen,maar wel Mercedes sportwagen,Mercedes bestelbus,KLM bus nog een andere bus ,Cruiseschip o.a in Amsterdam en Rotterdam,hoovercrafts,speedboot,zeilschip uit +/- 1700.
De bussen rijden b.v tussen Groningen station en EHGG,tussen Amersfoort en Urtecht zo ook de Mercedes sport.
Een wagen kan je ook zelf besturen,ik meen de Mercedes sport.

Gr Jan

Posted: Sun Aug 01, 2004 6:02 pm
by phjoop
Ik heb diverse freeware public schepen en auto's op internet gevonden, die ik in dit project heb kunnen verwerken. Helaas heb ik geen treinen aangetroffen.
Als iemand mij daaraan zou kunnen helpen, graag.

joop mak

Posted: Mon Aug 02, 2004 10:40 pm
by BWA
hmm.. Als dit systeem iets simpeler te maken was dan had ik het in mijn nieuwe Niederrhein scenery gezet :)

Ik zou er graag een follow me in hebben 8O = moeilijk
Aangezien ze anders steeds dezelfde routes rijden..
En een goed werkende is een hoop werk en moeilijk gedoe heb ik ergens gelezen.. (dacht op www.flusiwelt.de).

Posted: Tue Aug 03, 2004 1:42 pm
by Arno
Ik de bekende Bremen scenery zit het, maar dat is inderdaad een hoop gedoe.

Ik denk dat het op zich ook wel met een GMax animatie te doen is en die dan op de juiste manier triggeren. Dat is iets simpeler, maar echt makkelijk nog steeds niet :).

Posted: Sun Aug 22, 2004 4:37 pm
by Erikro
Help ik loopt tegen een paar problemen aan. Net windows opnieuw geinstalleerd, fs erop gezet en hopelijk eindelijk de rest ook.

Uit de handleiding:
3. Put the wanted EH traffic bgl files into : FS2004/scenery/world/scenery

Maar ik heb helemaal geen "world" onder scenery????
Wat nu??

(Beb wel, base, cities, eure, eurw, generic, namc, name, namw, props, verhicles)

Andere:
Start the FS2004 and set the AI traffic on a minimum percentage of 3%.
There is also a possibility te increase the traffic by choosing a traffic percentage of 5 % or 10%.
Is dat niet weinig die trigger is toch ook voor traffic in de lucht bestemd en moet toch op 100%. Anders heb ik maar 10% van de viegtuigen.

Hoop snel op een antwoord wil nou eindelijk eens die beroemde bewegende scenery zien in NL :D

Posted: Sun Aug 22, 2004 9:04 pm
by bku
Dan heb je FS niet goed geinstalleerd, want bij mij zit dit er wel onder.

Hierin staan 96 files met namen als:
de060n00.bgl
de060n45.bgl

Heb je soms geen full install gedaan ??

Bert Kuyper

Posted: Sun Aug 22, 2004 10:16 pm
by Erikro
bku wrote:Dan heb je FS niet goed geinstalleerd, want bij mij zit dit er wel onder.

Hierin staan 96 files met namen als:
de060n00.bgl
de060n45.bgl

Heb je soms geen full install gedaan ??

Bert Kuyper
klopt ik heb deze keer de custom gedaan, dat scheelde weer ruimte.
Hij haalt dan de rest van cdrom indien nodig.

Posted: Mon Aug 23, 2004 6:41 pm
by bku
Dus mis je deze map op je HDD.

Ik zou de map er dan handmatig inmaken en daar die bestanden in plaatsen.

Bert

Posted: Mon Aug 23, 2004 7:26 pm
by M_Dutchman
Ik zal er eens naar kijken! Zijn er ergens tutorials hoe je zulk soort dingen kunt maken? In mijn Salzburg scenery zou ik graag op een snelweg die over het vliegveld loopt bewegend verkeer hebben, dus vandaar.

Alvast bedankt!

Groet,

Maarten

Posted: Tue Aug 24, 2004 12:33 pm
by FsTheo
Erikro wrote:Is dat niet weinig die trigger is toch ook voor traffic in de lucht bestemd en moet toch op 100%. Anders heb ik maar 10% van de viegtuigen.
In de Flightplans van je Traffic, wordt per regel, per flightplan een percentage gegeven. Dus als je 10% opgeeft, draaien alleen de regels mee, die op 10% en minder staan.
Zou je dus zelf vliegplannen maken met op elke regel 10%, dan zou bij een instelling van 3 to 9% geen verkeer zichtbaar zijn. Maar bij 10% gelijk alles, 100% is dan niet eens meer nodig.
(Hm, ik snap mezelf nog :D )

Kortom, je hebt niet 10% van de vliegtuigen, je hebt alle flightplans tot 10% en dat kunnen er dus meer/minder zijn..
Theo

Posted: Thu Aug 26, 2004 9:20 pm
by Erikro
Het is helaas niet gelukt zal alles er maar af gooien en opnieuw installeren. Een installer zou trouwens ook wel handig zijn geweest, misschien iets voor een volgende versie. Nu blijf ik toch denken dat ik misschien toch fout heb gedaan cq begrepen had.

Posted: Fri Aug 27, 2004 4:10 pm
by FsTheo
M_Dutchman wrote:Zijn er ergens tutorials hoe je zulk soort dingen kunt maken?
Zoek bij Avsim even naar:
ai_ships.zip
Bij de intro is sprake van "tips and tricks' :D

'k Heb zelf nog niet gekeken, maar dat klinkt 'uitleggerig' :wink:

Theo