Page 1 of 1
Fly-inn?
Posted: Sun May 30, 2004 5:38 pm
by Swordfish
Hallo allemaal,
Wat is eigenlijk een Fly-inn? Wat zijn de eisen waar ik aan moet voldoen, en waar vind ik meer informatie?
Alvast bedankt voor jullie reacties!
Groeten,
Björn
Posted: Sat Jun 05, 2004 10:29 pm
by Gohanyo
Een Fly inn is zeg maar een soort ochtend/middag/avond ofzo waarmee je met een groep gaat vliegen! Sommige website's verzinnen dan soms ook een thema. Zoals ik afgelopen keer deed : Transavia Fly Inn! Dit ging helaas niet door omdat mijn pc naar de maan was! Hij zal zeker nog een gedaan worden! Maar bijvoorbeeld organiseren Ivao of Vatsim en FPI ook wel een flyin's zoals nu bij FPI een Portugal fly inn ofzo is bedacht! Maar je hoeft niet speciaal online te vliegen je kunt ook gewoon een eigen hostje aanmaken! Dus om even samen te vatten : Een fly in is een groep(je) mensen die met elkaar gaan vliegen van b.v. Schiphol naar XXX(xxx= willekeurige plaats) !
Mocht je nog vragen hebben? vraag ze
Mvg,
Shaddy Fouad
www.gohanyo.nl Webmaster
www.gohanyo.nl/forum!
Posted: Sun Jun 06, 2004 11:24 am
by Swordfish
Bedankt voor de informatie, ik zal me gewoon eens opgeven voor de eerstvolgende fly-inn, ik denk dat ik dan het meeste ervan te weten kom,
Groeten,
-Björn-
Posted: Sun Jun 06, 2004 5:00 pm
by Jip de Kort
het kan ook xxx-xxx zijn shaddy

.
Maar inderdaad een fly-inn is gewoon dat een groep mensen afgesproken een beetje samen gaan vliegen
Jip
Posted: Tue Jun 08, 2004 8:16 pm
by Gohanyo
Jip de Kort wrote:het kan ook xxx-xxx zijn shaddy

.
Jip
haha, wat zijn we weer leuk

Posted: Tue Jun 08, 2004 11:14 pm
by PHAJH
uhhhh...bedoelt Jip niet gewoon dat het niet per sé "van Schiphol naar een willekeurige plaats" hoeft te zijn maar dat het ook "van een willekeurige plaats naar een andere willekeurige plaats" kan zijn? Dus zonder grappig te willen zijn?
AJ
Posted: Wed Jun 09, 2004 4:12 pm
by Jip de Kort
Ja dat bedoel ik. Maar ik en shaddy hebben elkaar weleens vaker gesproken vandaar
Jip
Posted: Sun Jun 20, 2004 1:06 am
by Gohanyo
Posted: Tue Jul 06, 2004 2:06 am
by Ehrhardt
Als je een keer een Fly-In wil meemaken, dan wil ik jou, en ieder ander hier, uitnodigen voor een NedAir Fly-In. Ik probeer ze elke week te hosten, meestal in het weekend. Daarnaast heb ik ook nog een TeamSpeak server draaiende, om die vervelende standaard multiplayer chat scherm te vermijden
Als er interesse voor is, kom dan eens langs op de NedAir pagina (
www.nedair.org ) en bekijk het forum over het hoe en wat
