Page 1 of 1
Spoorbrug Dordrecht-Zwijndrecht
Posted: Mon May 10, 2004 10:38 pm
by lcockies
Bij een vlucht richting Dordrecht viel het me op dat de hefbrug van het spoor midden in de rivier (Oude Maas) ligt, terwijl hij in werkelijkheid aan de Dordtse kant ligt.
Ook vind ik het een gemis dat de Grote Kerk van Dordrecht niet is meegenomen in de scenery, die toch vlakbij de spoorbrug ligt. Wellicht met een update?
Posted: Tue May 11, 2004 7:53 am
by johanc
De grote kerk staat ook op ons verlanglijstje (zoals vele kerken trouwens). Helaas hebben we maar één leven en die moeten we ook nog delen met onze partners, kinderen, vrienden etc.
We doen alles in onze vrije tijd, weekends en avonden, en nemen vaak vrij van werk om dingen voor elkaar te kunnen boksen.
Dan zit je met een tijdprobleem. Vandaar dat we niet alles gemaakt hebben.
In ieder geval bedankt voor je suggestie. Wellicht wil je foto's maken van de kerk en die me opsturen:
a.j.calje@coi.nl. Dat mag ook van andere marakante zeer hoge gebouwen in Dordrecht. Wellicht krijgen we het voor elkaar om dit in de volgende versie te plaasten.
Posted: Tue May 11, 2004 9:31 am
by lcockies
Ok, zal ik doen. Ik zal proberen om ze vanaf zoveel magelijke kanten te fotograferen. Ook vanaf de brug richting de kerk.
Hoe zit het met de hefbrug van het spoor? Wordt dat nog aangepast?