Page 1 of 1

biddinghuizen verdwijnt :"(

Posted: Tue May 04, 2004 9:51 am
by Xatar
heren, als eerste complimenten over de detaillering van deze scenery! Geweldig, zelfs windmolens! heel mooi.

Een vraagje heb ik wel:
ik heb fs 2004 en heb gisteren de 2.9 versie van jullie scenery geinstalleerd. Nu was ik natuurlijk wild aan het vliegen door de polder, op zoek naar Biddinghuizen, was het ineens verdwenen?!? (Biddinghuizen ligt net onder Dronten in Flevoland). Vervolgens hb ik de weg afgevlogen en een extra window gebruikt (top down) daarop stond biddinghuizen, ik zie het vanuit m'n cockpit, sluit de top dwon view en ineens verdwijnt het dorp... :( Nou weet ik dat het niet groot en heel belangrijk is, maar wel jammer :wink: Het lijkt erop alsof er een paar soorten textures over elkaar liggen en elkaar wegdrukken (zoals je ziet ben ik een leek in dit soort dingen hehehe).
Een andere vraag, hoe lastig is het om de kuststrook van de polder te voorzien van iets wat op gras lijkt? Nu lopen akkers zo het water in, dat ziet er een beetje raar uit :wink:

grtz
Xatar

Posted: Wed May 05, 2004 7:54 am
by johanc
Over het verdwijnen van textures zijn meer topics gemaakt. Reden is bij ons nog onbekend. De één heeft er wel last van de ander niet. Zodra we weten wat hoe je dit kan oplossen dan melden we dit op het fourm.

Wat betreft het gras rondom de polder: het kan zeker, kijk maar eens aan de zuidkant bij de windmolens in de buurt, hier ligt al een proefstuk. Er zijn echter nog veel meer van dit soort ideeen, het is meer een kwestie de tijd en prioriteiten waardoor sommige zaken niet verder zijn uitgewerkt

Posted: Wed May 05, 2004 10:27 am
by Xatar
bedankt voor de reply! Ik merk ondertussen dat het probleem zich op veel plekken voordoet, het lijkt alsof er erg veel layers over elkaar liggen die elkaar wegdrukken. Het is niet zo dat alle textures verdwijnen maar meer dat er andere voor in de plaats komen.
welke programma's gebruiken jullie voor het maken van deze scenery, misschien wel interessant om ook eens mee te spelen (heb zelf redelijk veel kennis van 3D ontwerpen, dus vandaor :wink: )

Posted: Wed May 05, 2004 10:28 am
by johanc
In de manual staat een mooi overzicht...