Page 1 of 1

Installeren NL 2000 v2.9

Posted: Tue Apr 20, 2004 4:34 pm
by captain68
Hallo flightsimmers,

Ik heb de nieuwe versie gedownload(v2.9) en ik zou graag willen weten dat als je de nieuwe installeert, de oude versie dan automatisch van je harde schijf verwijdert wordt?

Of moet je dit handmatig doen? De vorige keer met versie 2.1 werd hij ook automatisch verwijdert.

Wie kan mij hier een antwoord op geven?
Alvast bedankt!!

Captain68

Happy landings :lol: :lol: :lol:

Posted: Tue Apr 20, 2004 10:16 pm
by Mark Arends
De oude versie wordt automatisch verwijderd bij de eerste keer de installer opstarten, bij de 2e keer de installer opstarten zal die de nieuwe versie installeren.

Posted: Sun Apr 25, 2004 7:54 pm
by ElCriz
Nou, dit werkt bij mij dus niet! :?

Ik heb zojuist het complete bestand gedownload vanaf flightsim.com, installatie opgestart en die oude versie laten verwijderen, maar daarna sluit de installer zich automatisch af. Bij een tweede (en een 3e, een 4e, 5e etc.) keer opstarten doet de installer precies dezelfde dingen!

Ik krijg 'm dus niet goed geïnstalleerd! :cry:
Hoe kan dit?

Posted: Sun Apr 25, 2004 10:00 pm
by bku
Geeft de installer bij de volgende keren opstarten nog steeds aan dat er een oude versie verwijderd moet worden, of gebeurd er gewoon niets?

De instaler zoekt namelijk in de scenery.cfg naar een regel met daarin:
Title=The Netherlands 2000. Ook als daar nog meer bij staat, dan herkent hij dit. Pas als deze regel niet meer gevonden wordt, wordt de scenery geinstalleerd.
Mocht er nu iets fout gegaan zijn, en deze regel staat nog steeds in de scenery.cfg van de vorige keer, verwijder deze layer dan helemaal, save the scenery.cfg en probeer het opnieuw.

Bert Kuyper

Posted: Sun Apr 25, 2004 10:54 pm
by ElCriz
Ok bedankt voor de tip! Ik ga het proberen :)

Mijn complimenten trouwens voor al het harde werk! :D