Page 1 of 1

FSX ACC + FSX-SE

Posted: Sun Sep 04, 2016 2:07 am
by MadFred
Hallo,

Ik heb FSX ACC en FSX-SE beiden geinstalleerd.

Is het mogelijk om de NL2000 scenery via de installer te de-activeren voor een van beide simulator versies (ik will de scenery alleen in FSX-SE gebruiken).

Bedankt,

Manfred

Posted: Sun Sep 04, 2016 9:13 am
by phjoop
In de installer, kan je de vinkjes aanklikken voor alleen de FSX die jij wilt, dus de nadere vinkjes voor FSX uitzetten.

Joop
NL2000team

Posted: Mon Sep 05, 2016 5:14 am
by MadFred
Ik heb geprobeerd door het vinkje bij FSX te verwijderen, en daarna verwijderen te selecteren, maar dat resulteerde in het volledige verwijderen van de module in de installer,

Dus, als ik je goed begrijp, wordt de scenery file vernieuwd nadat ik het vinkje achter FSX verwijder en dan eenvoudigweg de installer sluit, waarna ik FSX kan opstarten en de NK2000 sceneries niet worden geladen.

Bedankt voor de prompte reakties

Posted: Mon Sep 05, 2016 9:06 am
by phjoop
De scenery.cfg wordt exact zo aangepast als de installer laat zien. Dus geen vinkjes, dan ook geen inladen.
Maar de installer herkent of er een FSX en/of een FSX-SE aanwezig is.
Door de vinkjes geef je aan welke actief moet zijn.

Joop
NL2000team

Posted: Tue Sep 06, 2016 2:14 am
by MadFred
Bedankt voor de opheldering.