Page 1 of 1

Onogelijk NL2000 V4 te installeren

Posted: Sun Dec 25, 2011 5:17 pm
by Sesketh
Hoi,

Draai al vanaf versie 2 jullie prachtige NL2000. Dus nu ook weer de nieuwe V 4 gedownload (waarom veranderen jullie toch elke keer weer de manier waarop je dat moet doen??????). Maar elke keer als ik met de installer, zonder de installer, als administrator of op welke manier dan ook probeer de nieuwe versie te installeren, krijg ik de simpele maar botte mededeling dat Flight Simulator niet gevonden wordt. De boodschap is en blijft:
"Unable to locate Microsoft Flightsimulator (code 0)"

En dat terwijl die toch echt probleemloos draait (Windows 7, Flight Simulator 2004, NL2000 v3.4) en zonder problemen opstart.

Wat is hier aan de hand en hoe kan ik V 4 wel installeren?

Posted: Mon Dec 26, 2011 2:40 am
by wolf32
In principe veranderen we niks, alleen is NL2000v4 geschikt voor FSX.
Wanneer je geen FSX geïnstalleerd hebt op je pc kan je geen nl2000v4(.02) installeren.
Je kunt wel NL2000v3 (geen NL2000 v3.4 want die bestaat niet) draaien met FS2004.

Posted: Sat Dec 31, 2011 12:19 am
by ROVpilot
Hallo,

Ik heb exact dezelfde foutmelding met FSX.

heb nu installer eraf gedaan en opnieuw opgestart, maar de fout melding blijft.
De vorige NL2000 versie stond al wel geinstalleerd in FSX...

groet Ralph.

Posted: Sat Dec 31, 2011 9:50 am
by johanc
Dit soort meldingen komt voor als je ooit op een PC FXS hebt geïnstalleerd en daarna de mappen van plaats hebt veranderd of bijv. naar een andere PC hebt gekopieerd. In de registry staat dan niet de verwijzing naar het pad van FSX (omdat de installer van fsx meer doet dan bestanden plaatsen) .

Ik meen dat op het forum deze vraag al een paar keer langs is gekomen, en volgens mij was er ergens op internet een tooltje waarmee je dit kan fixen. Tip: Zoek eens het forum naar de link en probeer eens uit of dat werkt.

btw, vanaf het begin hebben we de foto's en velden via torrents aangeboden, en de velden ook via flightsim en avsim. Of begrijp ik je suggestie hierover niet goed?

Posted: Mon Jan 02, 2012 12:33 am
by ROVpilot
Ok t is me gelukt, update staat erop 8)

Ziet er allemaal geweldig uit, top, dank je wel ontwikkel team!! :D

Posted: Mon Jan 02, 2012 8:03 am
by johanc
Fijn dat het werkt!