Page 1 of 1

Scenery vraag.

Posted: Wed Jul 07, 2010 6:09 pm
by Erikkx1
Hallo,
Ik heb sinds gisteren behoorlijk wat dingen van NL2000 gedownload en geinstaleerd. Ik vind het echt heel goed. Maar ik heb één vraag:
Ik heb gisteren ook dat geinstalleed dat je gebouwen en bruggen en windmolens in 3D ziet. Maar ik zie bijna geen enkel huis in 3D. Bijna hele steden zijn plat. Weten jullie misschien of ik daar wat aan kan doen dat dat niet zo is?

Posted: Wed Jul 07, 2010 7:18 pm
by johanc
Dit is by design. Alleen hoge gebouwen staan erin.

Posted: Wed Jul 07, 2010 7:24 pm
by Erikkx1
Kan je dan zelf ook gebouwen maken of huizen met Google SketshUp?

Posted: Wed Jul 07, 2010 9:57 pm
by johanc
Jazeker, met google sketch gaat eht nog niet, maar eeen van onze teamleden is bezig om een converter te maken. Probleem is echter dat niet altijd de performance goed is.

Wij gebruiken zelf Gmax om 3D gebouwen te maken. Na de zomer starten we waarschijnlijk een workshop voor potentiele aspirant leden die eens een kijkje willen nemen of dit voor hen wat is.

Posted: Thu Jul 08, 2010 9:55 am
by Erikkx1
Oke bedankt voor je uitleg.
Ik heb bij Scenery design gekeken, maar is die uitleg ook voor FSX bedoeld? Want ik heb geen FS2004.

Ik heb bijna al die dingen die bij Scenery design staan die je moet installeren, alleen ik kan BGL Comp SDK nergens vinden om te downloaden. Weet iemand waar je die kan downloaden?