Page 1 of 1
Mogelijke fout op Midden-Zeeland
Posted: Tue Sep 25, 2007 7:50 pm
by Patrick_Z
Ik heb net NL2000 geïnstalleerd en nou zet ik een toestel op Midden-Zeeland neer en ik zie daar iets vreemds. Namelijk dit:
Het middelste stukje tussen die twee hangars heeft de zelfde textures als de hangars zelf. Dat lijkt me een beetje vreemd. Nou ben ik zelf nooit op dat veld geweest, dus ik weet niet hoe het in het echt is. Maar ik ben toch bang dat dit niet klopt.
Posted: Wed Sep 26, 2007 12:06 am
by johanc
Dat hoort inderdaad niet. Soms worden textures overigens ut het geheugen te laat in de game geschreven. dan zie je nog wel eens vreemde textures staan. Maar na een paar seconden zou fs2004 deze dan moeten corrigeren. Als de texture blijft staan dan is dit idd een fout.
NL2000 problemen
Posted: Sat Sep 29, 2007 1:41 pm
by Grommet
Hi,
Het is gewoon tegek om weer in Nederland te vliegen. Ik kwam ook aan in MZ vanaf Rotterdam en op Final alle scenery verdween totdat ik still stond... zeker ook mijn PC.
Taxi van de baan... naar het restaurant voor een bakkie koffie zag ik dat the Piper Cub en nog een er naast hun staart wiel niet de grond raakt, het ziet er uit of ze een neuswiel hebben?
Ook terug op RTM op Final de scenery verdween, even still staan kwam het weer terug. Oh ja de geparkeerde jets je ziet allen the staart boven the tarmac? moet de handlieding nog maar eens doorlezen.
Bedankt voor de uitstekende presentatie.