Page 1 of 1

kan iemand mij uit leggen hoe ik met taxien voor kan zorgen

Posted: Sat Aug 05, 2006 5:26 pm
by gastoned01
beste vliegers
kan iemand mij uit leggen hoe ik met taxien voor kan zorgen dat mijn vliegtuig niet konstant links afduikt heb geprobeerd met rudderpitch naar rechts maar heb dan het idee dat ie harder naar links duikt ik vlieg met een speed-link cougar flightstick.rudder is draaien van de stick als ik dat lichtjes doe schiet ie al hard naar links of rechts :roll: kan ik daar ook iets aan doen??

Posted: Sun Aug 06, 2006 7:19 pm
by phjoop
Heb jij wel alle motoren gestart ?

Joop

Posted: Sun Aug 06, 2006 10:06 pm
by gastoned01
ik vlieg met piper warrior klm <archer II>http://www.freewebs.com/pilootgaston/vliegtuigen.htm de bovenste op deze pagina.

Posted: Mon Aug 07, 2006 9:04 am
by 26705
Even autorudder aanzetten in de realitysettings in FS9.

Meestal helpt dit. Ik heb dit probleem ook gehad met een ander toestel.

Posted: Tue Aug 08, 2006 6:28 pm
by Rien_Cornelissen
Als ik het goed zie is het de PH-KAX. Model, flight dynamics en gauges van mij, textures en panel van Arjan Harmans.

Het is normaal dat de kist in start en klim naar links wil: dat heb ik er met opzet ingezet omdat het in werkelijkheid ook zo is.

Als het met het 'twist' rudder te hard gaat: heeft je joystick een mogelijkheid om hem te calibreren?
Flight Simulator heeft ook zo'n mogelijkheid: in het menu options\controls\calibrate joystick, en dan vooral het rudder een beetje minder gevoelig zetten en de null zone klein of nul.

Rien Cornelissen

Posted: Tue Aug 08, 2006 7:08 pm
by gastoned01
dank je wel ja mijn joystick heeft optie calibreren dat heb ik al gedaan. maar snap dat met joystick gevoeligheid en null zone in ms fs 2004 hoe en wat houd dat in??

dit staat er bij mij in mijn airplane .cfg The real PH-KAX is a Piper Archer II of the KLM aeroclub, based at Lelystad EHLE in the Netherlands.This repaint by Arjan Harmans is based on the Warrior II by Rien Cornelissen, no changes were made to the flight dynamics or panel. Flight dynamics derived from FS2002 Cessna 172sp, adapted by Rien Cornelissen to match Warrior flight characteristics as closely as possible.

dus inderdaad het is uw vliegtuig. hij vliegt erg lekker op me site staan 3 vluchten gevlogen onder fs passengers .met het toestel. gingen niet allemaal effe goed laten we daar maar op houden maar dat ligt aan dat iets tussen de burostoel en het toetsenbord :lol: