Page 1 of 1

eelde staan vliegtuigen op gras in plaats van tarmac

Posted: Fri Jul 21, 2006 7:58 pm
by gastoned01
hallo beste vliegeniers ,ik vlieg altijd vanaf eelde airport had eerst last van dat feature panel niet wou opstarten dus kon vliegtuigen niet op de grand laten taxien maar nu is dat alles verholpen.maar in mijn weten staan de vliegtuigen op eelde geparkeerd op het beton niet op het gras is daar aanpassing voor te krijgen of kan ik dat zelf aan passen.
groeten en voor eventuele hulp als vast bedankt brokken piloot uit groningen

Posted: Tue Jul 25, 2006 9:42 pm
by Mark Arends
Als het goed is heb je via het feature panel de Afcad files geinstalleerd? De Afcad bestanden regelen waar alles rijdt op het vliegveld.

Posted: Tue Aug 01, 2006 11:21 pm
by gastoned01
thx maar waar kan ik die files vinden

Posted: Wed Aug 02, 2006 12:01 am
by Mark Arends
Als je het feature panel gebruikt dan hoef je niet te weten waar ze staan. Dan worden ze automatisch naar de juiste plek gekopieerd.

Maar ze staan in een sub directory van het feature panel en die hangt weer onder de nl 2000 directory.

Posted: Wed Aug 02, 2006 12:39 am
by gastoned01
duizend maal thx tis gelukt :D :D :D :D