Page 1 of 2
Schiphol scenery in nieuwste versie
Posted: Sun Jun 25, 2006 7:59 pm
by a3kitt
L.s.
Laat ik beginnen met te stellen dat het NL2000 team een voorbeeld is voor vele andere scenery bouwers. Verder is het nog steeds bijzonder dat waarschijnlijk ook de nieuwste scenery weer gratis zal zijn. En zo niet: gelet op jullie kwaliteit zou ik het niet vreemd vinden als jullie een bepaald bedrag gaan vragen.
Wat is misschien wel als een tip mag meegeven:
Telkens bij het uitbrengen van een nwe. versie hebben jullie weer extra veel aandacht besteed aan een nieuwe EHAM versie. Ik merk wel dat dat deze EHAM scenery iedere keer weer veel vraagt van bestaande systemen - mede gelet op de reacties van velen. Het is misschien een idee om van EHAM eens af te zien, en de mogelijkheid te creëren om bestaande EHAM scenery ( bijvoorbeel Cloud9 ) naadloos te kunnen integreren in de nwe. NL 2000 ( 2006 ) scenery. Ik vermoed dat ik voor velen spreek door te stellen dat men eigenlijk zit te wachten op een mooi en goed NL 200 ( 2006 ) juist vanwege de gedetailleerdheid van alle andere vliegvelden in Nederland.
Kijk maar of je er iets mee kunt. En nogmaals mijn allergemeende complimenten voor al de versies tot nu toe van NL 2000.

Posted: Mon Jun 26, 2006 4:23 pm
by 26705
NL-2000 team en a3kitt,
Ik vlieg niet op zo'n geweldig systeem. Ik kan met versie 2.92 niet eens bij EHAM komen zonder vastlopers.
Ik heb wel bijzonder veel waardering over de scenery, maar als het aan mijn ligt vlieg ik liever op FS2004 EHAM.
Ik vindt het een zeer goed idee van a3kitt om de scenery in een ander scenery te integreren.
Nogmaals wil ik jullie niet beledigen want jullie scenery ziet er gewoon fantastisch uit. Ga zo DOOR!!!
PH-MJS
Posted: Mon Jul 03, 2006 10:21 pm
by pnauta
Op beide opmerkingen zou ik zeggen: wacht maar af wat er gaat komen, het zou wel eens een plezierige verrassing kunnen zijn. Dat gezegd hebbende, je moet voor de volgende versie wel voldoende geheugen hebben, gezien het feit dat het een fotoscenery zal zijn.
Posted: Wed Jul 05, 2006 8:44 pm
by 26705
Hoeveel geheugen denk je nodig te hebben?
Posted: Wed Jul 05, 2006 10:23 pm
by pnauta
1Gb is de ondergrens.
Posted: Thu Jul 06, 2006 9:18 am
by Flugel
hebben we het hier over werkgeheugen (ram dus) over over vrije ruimte op de Harddisk

Posted: Thu Jul 06, 2006 3:53 pm
by pnauta
Nee, dit gaat over RAM, werkgeheugen.
Schiphol EHAM buiten NL 2000 houden???
Posted: Thu Jul 20, 2006 3:42 pm
by a3kitt
Hoi P. Nauta,
Nou je maakte me dus bijzonder nieuwsgierig. Zo

nieuwsgierig dat je misschien genegen bent alvast iets meer dan een tipje van de sluiter op te lichten. Wat mij betreft mag die sluier er helemaal af.....!!!!!
Posted: Thu Jul 20, 2006 9:01 pm
by pnauta
Ik laat dit soort mededelingen liever over aan onze bekwame bestuursleden (die overigens ook druk aan het bouwen zijn). Het persbericht heeft al een aantal zaken belicht, verder zijn er screen snapshots geweest die je kan bekijken, en het moge duidelijk zijn dat we onze drukste periode nu beginnen te krijgen, want we willen uiteraard ook compatibiliteit met FSX en Vista testen. Kortom, wij hebben genoeg te doen, we hebben nog veel werk te doen (ik spreek met name voor mijzelf) en we gaan ervoor. Je geduld zal beloond worden.
Schiphol EHAM buiten NL 2000 houden???
Posted: Thu Jul 20, 2006 9:13 pm
by a3kitt
Ok laten we jullie lekker met rust. GA zo door en bedankt voor je ( toch bedekte ) antwoorden
succes

Posted: Thu Jul 20, 2006 9:39 pm
by pnauta
Posted: Fri Jul 21, 2006 8:18 pm
by Erikro
ik zocht even een datum van FS10 maar vond niets. is er al een ongeveer datum van uitkomen bekend?
Posted: Fri Jul 21, 2006 10:31 pm
by pnauta
Holidays 2006 wat zoveel betekent als laat november.
Posted: Sun Jul 23, 2006 12:15 pm
by Erikro
Ok dat is alweer sneller dan ik dacht, alhoewel vista ook alweer is uitgesteld dus wie weet wordt fs10 ook uitgesteld.
Je vertelde dat jullie willen testen op compatibileit met fs10. Hebben jullie dan al een beta versie liggen van fs10 of moeten jullie ook wachten tot de officiele verkoop om te testen?
Posted: Mon Jul 24, 2006 10:46 am
by pnauta
Microsoft heeft al laten weten dat de Vista en FSX releasedata niet gekoppeld zijn.
Over beta's wil ik verder niets kwijt, want zoals bekend mogen betatesters nooit wat naar buiten brengen. De betatesters, wie dat ook al moge zijn (ik ben geen betatester), zorgen ervoor dat wij zorgen voor optimale aansluiting van de scenery. De algemeen bekende informatie over FSX, waar ik eerder al op wees, mag duidelijk zijn: er wordt een significante vernieuwing doorgevoerd. Wat dat gaat worden, hoeveel uiteindelijk wordt gerealiseerd, en hoe stabiel e.e.a. gaat worden, en hoe toepasbaar de huidige computersystemen en add-ons zijn, is giswerk. Wij streven er in ieder geval naar om Microsoft's richtlijnen na te leven, en bouwen dus al een geruime tijd alles om met GMax en andere compatibele tools om in ieder geval te zorgen dat er ook leven na FS2004 is.