Page 1 of 1

bomen

Posted: Mon Nov 22, 2004 5:23 pm
by sugie
het ziet er allemaal stukken beter uit met nl-2000 maar er is echter 1 groot minpunt en dat zijn die vierkante boom blokken. kan iemand mij vertellen hoe ik die uit kan zetten? :roll: thanx

Posted: Tue Nov 23, 2004 8:48 am
by Arno
Dat kan niet in de huidige versie. Dit is hoe we gekozen hebben om bossen neer te zetten (honderdduizenden bomen neerzetten is geen optie natuurlijk :)). Voor de volgende versie zijn we wel aan het kijken wat we anders kunnen doen.

Posted: Tue Nov 23, 2004 9:19 am
by Charmant
Moet wel eerlijk zeggen dat de shapes van die bomenblokken wel helemaal overeenkomen met de groene vlakken op de ICAO VFR kaart van Nederland. Je kunt zo goed je positie bepalen!
Dat maakt het VFR vliegen met NL2000 op de VFR kaart wel heel realistisch.

Posted: Tue Nov 23, 2004 7:23 pm
by Flugel
en daar is denk ik nl2000 voor bedoeld :lol:

Posted: Wed Nov 24, 2004 1:35 am
by pieterj
...sterker nog: ik zie (zeker in de zomer) liever zo'n bos dan een vage texture met hier en daar een sprietje dr op getekend. Zodra autogen 10x dichter kan wordt ik daar meer fan van, maar dat duurt vast nog tot FS2008. ;)

Posted: Thu Nov 25, 2004 3:23 pm
by PA7RM
Arno wrote:Dat kan niet in de huidige versie. Dit is hoe we gekozen hebben om bossen neer te zetten (honderdduizenden bomen neerzetten is geen optie natuurlijk :)). Voor de volgende versie zijn we wel aan het kijken wat we anders kunnen doen.
En kan je niet iets doen met autogen dan. Die groene blokken vind ik juist afschuwelijk. Benaderd niet hoe je het vanuit de lucht ziet. Kan je in Fs2004 niet een gebied mbv autogen voorzien van bomen textures. ?

Posted: Thu Nov 25, 2004 3:29 pm
by Arno
Met de huidige ondergrond structuur werkt autogen niet samen, dus dan is het antwoord op deze vraag simpel nee.

Daarnaast is er ook wat discussie, niet iedereen vind de dichtheid van de autogen genoeg om een echt bos na te bootsen.

Posted: Thu Nov 25, 2004 6:44 pm
by PA7RM
Arno wrote:Daarnaast is er ook wat discussie, niet iedereen vind de dichtheid van de autogen genoeg om een echt bos na te bootsen.
Dat verschil zal je altijd houden. Zelf zou ik de losse bomen 100x mooier vinden dan die 'lelijke' groene vlakken. (Lijkt wel Fs4).

Posted: Thu Nov 25, 2004 9:28 pm
by Charmant
Losse bomen of een groen vlak, zal ook zijn consequenties hebben voor de fps.
Voor mij is NL2000 gewoon prachtig, echter als het alleen zou draaien met een dramatische fps, dan is het over en uit.
Blijft toch een belangrijk punt, die fps.

Witte blokken

Posted: Wed May 11, 2005 8:45 pm
by Wouters
Hoi ik heb een soort gelijk probleem, nl. witte blokken op sommige plaatsen wat is de oorzaak?

Eric

Posted: Thu May 12, 2005 7:46 pm
by Mark Arends
Toevallig nog heavy winter textures aanstaan in het Feature panel? Die moet je even uitzetten.

Witte blokken in NL2000

Posted: Thu May 12, 2005 11:11 pm
by Wouters
Hoi, bedankt vofor je reaktie

Heavy winter staat uit, dus dat is niet deoorzaak. Ik denk dat het met een bomen texture heeft te maken, dat er iets ontbreekt wat niet gevuld kan worden.

Heb je een oplossing?