FSX ja of nee, doe maar NEE !!!!!!!!

Stel hier uw vragen over andere software voor flight simulator.

Moderator: NL2000 Development Team

User avatar
lcs
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 269
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Delft

Post by lcs » Tue Oct 17, 2006 12:10 pm

Sbrian: het is het kopen wel waard daar gaat het niet om natuurlijk, maar het klopt niet dat MS een software pakket op de markt brengt waar de ondersteunende Software nog niet voor is te krijgen zo dat mensen als ik en meerdere met mij halsbrekende toeren moeten verrichten om deze Sim te kunnen laten draaien naar behoren voor de gebruikers en dan nog even een aanvulling de Boeing modellen van uit FS9 werken niet in FSX omdat daar te veel oude Gauges uit FS98 in zitten zoals ik in mijn vorige verhaal al beschreef maar verder werken alle andere Default FS9 toestellen allemaal in FSX.


Leen
Delft

arnoj
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 294
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by arnoj » Tue Oct 17, 2006 12:53 pm

lcs wrote:
ik heb een Cessna 172 uit FS9 met de bijbehorende Gauges naar FSX gekopieerd en wat gebeurd er
Leen, hoe kom je er achter welke Gauges van die Cessna je moet overzetten?
Of moet je de gehele "Gauge"map overzetten?

Arno( niet van NL2000)

User avatar
lcs
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 269
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Delft

Post by lcs » Tue Oct 17, 2006 12:59 pm

Wat ik heb gedaan de map gauges overzetten en de map aircraft, geef binnen FSX de airplanes en Gauges map even een andere naam dan kun je weer snel terug als je dat wilt, maar let op de vliegtuigen en de gauges moeten wel de Default gauges en vliegtuigeb zijn van FS9 anders krijg je allemaal vreemde meldingen en die moet je dan allemaal accepteren en weg klikken dan ben je wel even bezig.


Leen
Delft

arnoj
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 294
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by arnoj » Tue Oct 17, 2006 1:02 pm

Thank you, Sir. Ga het uitproberen!

Arno ( niet van NL2000)

User avatar
lcs
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 269
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: Delft

Post by lcs » Tue Oct 17, 2006 1:15 pm

Kijk even in je mail.




Leen

User avatar
CyberOps
Junior Member
Junior Member
Posts: 23
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by CyberOps » Tue Oct 17, 2006 4:43 pm

Als je the NL2000 scenery gebruikt gaan je framerates echt toppie omhoog, dus het is zeker een aanrader om het Nl2000 scenery in FSX te gebruiken en dan de default uit te schakelen, alleen jammer dat je de mooie werkende gates dan moet missen op bijvoorbeeld schiphol, misschien dat de makers van NL2000 scenery toch versie 3 kunnen omzetten en het werkende maken met FSX.

trouwens na alle tweaks gevolgt te hebben van de volgende site http://www.fox-fam.com/wordpress/?page_id=41

heb ik nu een vaste framerate van 20 tot 25 FPS rondom schiphol waar ik eerst slechts 10 FPS had.

Mijn systeem

AMD 2.3 GHZ
GeForce 6800 video kaart met 128 mb op de kaart
1 GB intern geheugen
Windows XP Home

zoals ik al zei met die tweaks en met tweaks die nog in de maak zijn zul je meer van FSX genieten dan FS9, gek genoeg draaid FSX zelfs met lagere framerates nog vlotter dan FS9

Tevens werken de meeste FS2004 vliegtuigen gewoon in FSX,

Al dat je hoeft te doen is de folder Aircraft aanmaken in de hoofd folder van FSX, en in FSX.cfg even de volgende lijn toevoegen.

SimObjectPaths.6=Aircraft

zodat je het volgende hebt.

SimObjectPaths.0=SimObjects\Airplanes
SimObjectPaths.1=SimObjects\Rotorcraft
SimObjectPaths.2=SimObjects\GroundVehicles
SimObjectPaths.3=SimObjects\Boats
SimObjectPaths.4=SimObjects\Animals
SimObjectPaths.5=SimObjects\Misc
SimObjectPaths.6=Aircraft

Dan kun je zelfs gekochte toestellen met installer makkelijk installeren, wel raad ik aan in iedere texture folder een thumnail te plaatsen van het toestel dan kun je makkelijker keuzes maken.

Veel vlieg plezier mensen, en een top forum hier.

arnoj
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 294
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by arnoj » Tue Oct 17, 2006 5:22 pm

Natuurlijk kan iedereen zelf het eigen wiel uitvinden, maar kan jij inzake installatie van NL2000 ook aangeven wat je precies hebt gedaan om dat werkend te krijgen in FSX? Of gewoon installeren met de installer van NL2000? Dat laatste lijkt me niet want die kijkt, zover ik weet, naar het register en zoekt naar FS2004.

Arno (niet van NL2000)

User avatar
CyberOps
Junior Member
Junior Member
Posts: 23
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by CyberOps » Tue Oct 17, 2006 6:14 pm

ik hem hem in principe gewoon voor FS2004 geinstalleerd daarna alles overgezet naar FSX, iemand anders heeft het zelfs direct in FSX weten te installeren.

User avatar
Erikro
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 329
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by Erikro » Tue Oct 17, 2006 8:12 pm

Hoe bevalt die verder is het wel mooi allemaal of valt dat ook tegen?

User avatar
CyberOps
Junior Member
Junior Member
Posts: 23
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by CyberOps » Tue Oct 17, 2006 9:39 pm

In mijn inzicht is het een toppertje, uiteraard des te beter de hardware des te beter en mooier de game maar zelfs op mijn systeem draait ie lekker en zelfs met een fps van bijvoorbeeld 10 is het nog lekker vliegen en merk je weinig van een lage framerate. Ik speel Flightsimulator al jaren en speel hem al sinds de 1e versies ooit verschenen.

Dus ik ben zeker zeer tevreden en het is ook zeker een aanrader voor de echte FS fans, nu alleen nog de 3e versie van NL2000 Scenery.

User avatar
CyberOps
Junior Member
Junior Member
Posts: 23
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by CyberOps » Wed Oct 18, 2006 12:58 am

Nog 1 ding, voor de personen die het leuk vinden om met helicopters aan de slag te gaan of hier zelfs al druk mee in de weer zijn, dan is het goede nieuws dat in FSX veel makkelijker vliegen is dan in voorgaande versies.

Tevens is het realisme echt vooruit gegaan wat dacht je bijvoorbeeld van icing, jawel het gebeurd echt ik was een missie aan het vliegen en ik merkte al wel dat de engine wat gek ging doen en ja hoor de co-pilot kwam met de melding dat we icing hadden en dus de pitot heat aan moest doen en zakken met die handel.

Tevens word er gewerkt aan een gratis addon om ook visueel die icing te zien, wel ligt er nu ook ijs op het water als het aan het vriezen is. En natuurlijk is het leuk de jetways te zien bewegen, de tank wagentjes die je komen bijtanken, de baggage wagens die bagage komen lossen, de tow trucks die je slepen.

Of als je gaat zweefvliegen het leuke als je word getrokken.

Het enige dat gewoon echt standaard ontbreekt is een goede scenery van Nederland, al staat schiphol er wel redelijk op hoor en nog mooi ook maar de scenery 2000 en dan vooral versie 3 zou helemaal te gek wezen in deze FSX.

Ik denk dat vele van jullie het een top sim zullen gaan vinden, al de nieuwe opties is gewoon te gek.

En er zijn een aantal addons op komst zoals Traffic X die je echt te gek gaat vinden, in Traffic X zul je zelfs in de gewone game dus niet multiplayer als Controle toren kunnen spelen.
Zie de volgende site voor meer info.
http://www.justflight.com/newsDetail.asp?newsid=228

Al met al word de sim steeds mooier en leuker als je er maar lang genoeg mee bezig bent.

De AI is slimmer geworden, vliegtuigen stijgen niet meer allemaal van de zelfde baan op, De regen zie je echt op de baan vallen, de druppels tot plassen aan toe. Sneeuw die op de baan valt, gladheid enz. Het is allemaal haast niet te omschrijven, en dan nog al de leuke missies die gaan komen die mensen aan het maken zijn.

Zo zijn er al mensen bezig met diverse realistisch gebaseerde trainingen, voor Nederland wel te verstaan, zoals een IFR vlucht van Teuge naar Eelde en nog veel meer.

Jullie zien dus wel ik ben verslaaft geraakt aan deze nieuwe versie,

Probeer het spel gewoon volg de tweaks van de site die ik had gepost, en heb plezier.

Trouwens als je scenery 2000 versie 3 zou kunnen draaien zullen de framerates echt behoorlijk omlaag schieten als je de autogen uitzet, of je zet het wel aan maar doet de autogen tweaks en dan draait het ook toppie.

User avatar
Erikro
Posting Freak
Posting Freak
Posts: 329
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by Erikro » Wed Oct 18, 2006 10:32 am

En de AI is die nu goed genoeg of heb je nog steeds een AI add on als Franco Ai nodig=

User avatar
danjou
Junior Member
Junior Member
Posts: 21
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: gouda

Post by danjou » Wed Oct 18, 2006 10:46 am

ik geef toe dat t een hele mooie sim is .maar als ik lees wat je alemaal zelf moet tweaken hoop ik echt dat ms zelf met een patch uitkomt.
ik kan een hoop zelf maar dit is voor de meeste toch teveel.
duimen maar

User avatar
CyberOps
Junior Member
Junior Member
Posts: 23
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by CyberOps » Wed Oct 18, 2006 11:04 am

Het is eigenlijk echt niet zo moeilijk om deze tweaks uit te voeren, gewoon het lijstje volgen en klaar.

De AI is stukken en dan ook echt stukken beter en veel realistischer, uiteraard kun je altijd extra AI vliegtuiten toevoegen.

Het is gewoon leuk al om te zien hoe de airliners aankomen, naar de gate gaan en dan word de jetway aangesloten, komen de bagage wagentjes aan en het feest kan beginnen, en binnekort met de extra uitbreidingen die door diverse in de maak zijn word het allemaal nog veel spannender.

Ook leuk is het als je pushback doet dat je nu echt het wagentje je achteruit ziet duwen.

Laatste dagen slaap ik niet echt veel omdat het spel zoveel nieuws bied en je gewoon rustig aan alles moet ontdekken.


Ik was toevallig met een vlucht bezig vanochtend en tijdens de landing kwam er dus een hele zwerm meeuwen voorbij gevlogen, en ja hoor eentje zo de propellor van mijn cessna in, engine problemen dus en de veren vlogen in het rond, en ja dit is dus mogelijk maar het is wel schrikken als het de 1e keer gebeurd en je niet wist dat het kon.

User avatar
danjou
Junior Member
Junior Member
Posts: 21
Joined: Thu Jan 01, 1970 2:00 am
Location: gouda

Post by danjou » Wed Oct 18, 2006 11:09 am

ik ben al druk bezig met de tweaks.
dus we gaan t zien.want een nieuwe comp is echt overbodig gezien wat er onder de kap zit hahahha

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests